| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A-13A |
|---|---|
| Ανώτατα Temp | degreee 260 |
| Πολωνοί | 2 3 4 5 6 7 9pin |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40~+105 |
| Πιστοποίηση | CE,ROHS,ISO |
| Αριθμό μοντέλου | M23 συνδετήρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | δύναμη, αισθητήρας, αυτοκίνητοι, ethernet, αυτοκίνητο κ.λπ. |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα |
| Έξοδος καλωδίων | 6-10 χιλ. |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Πρότυπο συντρόφων | sp21 |
|---|---|
| Αριθμός επαφής | 5p |
| Εξωτερική διάμετρος καλωδίων | 712mm |
| Εκτιμημένο ρεύμα (Α) | 5A, 3A |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A-13A |
|---|---|
| Πολωνοί | 2 3 4 5 6 7 9pin |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40~+105 |
| Πιστοποίηση | CE ROHs |
| Υλικό της Shell | PC, Nylon66, αντίσταση πυρκαγιάς |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A-13A |
|---|---|
| Ανώτατα Temp | degreee 260 |
| Πολωνοί | 2 3 4 5 6 7 9pin |
| Πιστοποίηση | CE ROHs |
| Υλικό της Shell | PC, Nylon66, αντίσταση πυρκαγιάς |
| Τόπος καταγωγής | Ήχος καμπάνας Ghuang |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | sp21 στεγανοποιήστε το συνδετήρα |
| Μάρκα | RIGOAL |
| Τύπος | ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗΣ |
| Εφαρμογή | Δύναμη |
| Επαφές | 3Pins |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Συνδετήρας Weipu |
| Λήξη | Βίδα |
| Βαθμός προστασίας | IP68 |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A-13A |
|---|---|
| Ανώτατα Temp | -20℃~+85℃ |
| Διάρκεια (το βούλωμα/αποσυνδέει) | 500 φορές |
| Αδιάβροχο επίπεδο | IP68 |
| Σειρά καρφιτσών | 3 καρφίτσα |