| Βαθμός προστασίας | IP67 |
|---|---|
| Πέρα-σχηματοποίηση | TPU |
| Πρότυπα αναφοράς | IEC 61076-2-105 |
| Τύπος | M5 συνδετήρας καλωδίων |
| Μεταφορέας επαφών | TPU+GF, μαύρο |
| Αριθμό μοντέλου | M23 συνδετήρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | δύναμη, αισθητήρας, αυτοκίνητοι, ethernet, αυτοκίνητο κ.λπ. |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα |
| Έξοδος καλωδίων | 6-10 χιλ. |
| Ονομασία προϊόντος | M16 κυκλικός συνδετήρας |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Αξιολόγηση IP | Διάκριση IP67 |
| Πρότυπα Met | UL, CSA, EN |
| Μέθοδος λήξης | Crimp |
|---|---|
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +85°C |
| Υλικό μονωτών | PBT |
| Σειρά | M16 |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SP 11/13/17/21/29 σειρά |
| Εφαρμογή | Άλλος |
| Μάρκα | Rigoal |
| Τύπος | Νήμα |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| καρφίτσα | καρφίτσα 2 3 4 5 7 8 9 10 12 16 17 20 24 26 |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 3A, 5A, 10A, 13A, 15A, 25A, 30A, 50A |
| Εκτιμημένη τάση | 125V, 180V, 200V, 250V, 500V |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/με το καλώδιο |
| Τάση δοκιμής (AC.V) 1min | 1000,1200,1500 |
| καρφίτσα | καρφίτσα 2 3 4 5 7 8 9 10 12 16 17 20 24 26 |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 3A, 5A, 10A, 13A, 15A, 25A, 30A, 50A |
| Εκτιμημένη τάση | 125V, 180V, 200V, 250V, 500V |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/με το καλώδιο |
| Τάση δοκιμής (AC.V) 1min | 1000,1200,1500 |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία | -40°C ~ + 80°C |
|---|---|
| Μετρητής καλωδίων | 0.14mm2 (AWG 26) |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥100 MΩ |
| Αντίσταση επαφών | ≤6mΩ |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσός) |
| καρφίτσες | 16p, 4p, 12p, 7P, 9P, 6P, 17P |
|---|---|
| Τύπος | Για το σήμα και τη δύναμη |
| Γένος | Αρσενικό |
| Εκτίμηση IP | IP67, IP68 |
| Θερμοκρασία | -25°C-85°C |