| καρφίτσα | καρφίτσα 2 3 4 5 7 8 9 10 12 16 17 20 24 26 |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 3A, 5A, 10A, 13A, 15A, 25A, 30A, 50A |
| Εκτιμημένη τάση | 125V, 180V, 200V, 250V, 500V |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/με το καλώδιο |
| Τάση δοκιμής (AC.V) 1min | 1000,1200,1500 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1.Our συσκευάζοντας: κάθε PC σε μια τσάντα PE, που τίθεται έπειτα σε ένα μικρό χαρτοκιβώτιο. 2. σύμφ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 14 |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100000 |
| Τόπος καταγωγής | Το Shen, Κίνα |
| Αριθμός καρφιτσών | 8pins |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Εκτιμημένη τάση (Β) | 60V |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A |
| Επαφές | 8pins |
|---|---|
| Τύπος | η τετραγωνική επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
| Γένος | Θηλυκό |
| Εκτιμημένη τάση | 60 Β |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | Ένας κώδικας |
| Πολωνοί | 8pins |
| Το καλώδιο σκάβει | AWG24-AWG26 |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | Η επιτροπή τοποθετεί |
| Επαφές | 4 καρφίτσες |
| Γένος | Θηλυκό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Επαφές | 5pins |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Λήξη | Βίδα |
| Τύπος συνδετήρων | Weipu21 συνδετήρας συνελεύσεων |
| Υλικό της Shell | Υλικό Shcoll |
| καρφίτσα | καρφίτσα 9 15 |
|---|---|
| Κώδικας | Δ-SUB9 Δ-SUB15 HD-SUB9 HD-SUB15 |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/φορμαρισμένος τύπος/τύπος συνελεύσεων |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | ύλη συγκολλήσεως/βίδα |
| αριθμός επαφών | 8 καρφίτσες |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα |
| Γένος | Αρσενικό |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Όνομα προϊόντων | M16 η επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
|---|---|
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 8pins |