| Ένθετο συνδετήρων | TPU/PA |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | M8 στεγανοποιήστε το συνδετήρα |
| Επαφές συνδετήρων | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Όνομα προϊόντων | κυκλικός συνδετήρας 3pin/4pin/5pin/6pin/8pin M8 |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | Η επιτροπή τοποθετεί |
| Επαφές | καρφίτσα 3 4 5 6 8 12 17 |
| Γένος | Αρσενικό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Εφαρμογή | Δύναμη, οδηγήσεων, ηλεκτρικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Συγκεντρώστε το ύφος | Μέτωπο - επιτροπή που τοποθετείται |
| Μέγιστο καλώδιο OD | 10mm |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45 ℃~+105℃ |
| Τύπος | RJ45 |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Επαφές | 3Pins |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό στο θηλυκό |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Βαθμός προστασίας | IP68 |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| όνομα συνδετήρων | RJ45 συνδετήρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ethernet |
| επένδυση επαφών | χρυσός 50 μικρού |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | – 40°C σε +70°C |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | 1.000 κύκλοι υποχωρητικοί |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A-13A |
|---|---|
| Ανώτατα Temp | degreee 260 |
| Πολωνοί | 2 3 4 5 6 7 9pin |
| Πιστοποίηση | CE ROHs |
| Υλικό της Shell | PC, Nylon66, αντίσταση πυρκαγιάς |
| Επαφές του αριθμού | 8pins |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Μετρητής καλωδίων | μέγιστα 0,75 mm2 (μέγιστο AWG 20) |
| Εκτιμημένη τάση | 60 Β |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A-13A |
|---|---|
| Ανώτατα Temp | degreee 260 |
| Πολωνοί | 2 3 4 5 6 7 9pin |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40~+105 |
| Πιστοποίηση | CE, ROHs, iso |
| Τύπος συνδετήρων | M5 φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Επαφές | 4p |
| Γένος | Αρσενικό στο αρσενικό |
| Ασιατικός | Σωστή γωνία και κατ' ευθείαν |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |