| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | RG2112 τελικός ηλεκτρικός συνδετήρας αισθητήρων |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25℃~85 ℃ |
| Υλικό επαφών | Επένδυση χαλκού ορείχαλκου |
| Επαφές | 2 καρφίτσες |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Λήξη | Βίδα |
| Τύπος συνδετήρων | Η επιτροπή τοποθετεί |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Επαφές | 8pins |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | μέγιστα 0,75 mm2 (μέγιστο AWG 20) |
| Εκτιμημένη τάση | 60 Β (32 Β) |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | Η επιτροπή τοποθετεί |
| Επαφές | 5Poles |
| Γένος | Αρσενικό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Επαφές | 8pins |
|---|---|
| Τύπος | Θηλυκό |
| Λήξη | Βίδα |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
|---|---|
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Αντοχή ζευγαρώματος | ≥500 |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| τύπος συνδετήρων | M5 η επιτροπή τοποθετεί το conenctor |
|---|---|
| Επαφές | 3P |
| Γένος | Θηλυκό |
| Ασιατικός | Κατ' ευθείαν |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |
| Επαφές | 3 Πολωνοί |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Weipu 17 συνδετήρας |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό |
| αριθμός επαφών | το 2.3.4.5 .6.7.8.12.14.19.24pins |
|---|---|
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Έξοδος καλωδίων | 4-6 χιλ. (PG 7)/6-8 χιλ. (PG 9) |
| Μηχανική λειτουργία | > 500 κύκλοι ζευγαρώματος |