| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | μέτωπο - η επιτροπή τοποθετεί |
| καρφίτσες | 4pins |
| Γένος | Θηλυκό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | Η επιτροπή τοποθετεί |
| καρφίτσες | 4pins |
| Γένος | Αρσενικό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| όνομα συνδετήρων | M16 η επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
|---|---|
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Πολωνοί | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24pins |
| Επαφές | το 2.3.4.5 .6.7.9pins |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Weipu 17 συνδετήρας |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Βαθμός προστασίας | IP68 |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Εφαρμογή | Επίδειξη/φωτισμός των υπαίθριων οδηγήσεων, υπαίθριοι |
|---|---|
| καρφίτσες | 4p, 5P, 1P, 7P, 3P, 8P, 2P, 6P |
| Πλεονέκτημα | μακροχρόνια διάρκεια και υψηλή αξιοπιστία |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
| Τύπος συνδετήρων | το βούλωμα κλειδαριών βιδών/νημάτων, επιτροπή τοποθετεί, συγκολλά |
| Αριθμός επαφής | 2p |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος καλωδίων | 712MM |
| Εκτιμημένο ρεύμα (Α) | 5A |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Εκτιμημένη τάση (AC.V) | 500V |
| Συνέλευση | ύλη συγκολλήσεως |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | UL, CE, TUV, ROHS, ΣΥΜΒΟΎΛΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΉΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΊΑΣ, CQC |
| Τύπος | RJ45 |
| Τρέχουσα εκτίμηση (Α | 1.5A |
| Επίπεδο προστασίας | IP67 |
| Πολωνοί | 8pins |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Επαφές | 8pins |
|---|---|
| Τύπος | η τετραγωνική επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
| Μετρητής καλωδίων | μέγιστα 0,75 mm2 |
| Εκτιμημένη τάση | 60 Β |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| αριθμός επαφών | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 19 24Pins |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A 3A 5A 6A 7A |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |