| Γένος | Αρσενικό |
|---|---|
| Λήξη | ΒΙΔΑ |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
|---|---|
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Αντοχή ζευγαρώματος | ≥500 |
| Φύλο | Αρσενικό |
|---|---|
| Σειρά | M16 |
| Υλικό μονωτών | PBT |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 10A |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| Επένδυση επαφών | Χρυσό |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης | η επιτροπή τοποθετεί |
| Αξιολόγηση IP | Διάκριση IP67 |
| Πίσσα | 2mm |
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Αριθμός επαφής | 2p, 3p, 4p, 5P |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος καλωδίων | Α (4.57MM) Β (712MM) |
| Εκτιμημένο ρεύμα (Α) | 5A, 3A |
| Διάμετρος επαφών | 1.0*5 |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Εξωτερική διάμετρος καλωδίων | 712mm |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Εκτιμημένη τάση (AC.V) | 500V |
| Τάση δοκιμής (AC.V) 1MIN | 1500V |
| Couoing | περασμένη κλωστή σύζευξη |
| Επαφές | 3P |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Συνδετήρας Weipu |
| Λήξη | Βίδα |
| Προστατεύστε το επίπεδο | IP68 |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Τύπος στερέωσης | η επιτροπή τοποθετεί |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +85°C |
| Μέθοδος λήξης | Crimp |
| Φύλο | Αρσενικό |
| Πρότυπα Met | UL, CSA, EN |