| Αριθμός καρφιτσών | 3pin 4pin |
|---|---|
| Αδιάβροχος βαθμός | IP67/68 |
| Διάμετρος καλωδίων | 3.5mm~5mm |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1.5A |
| Υλικό σακακιών | PVC/PUR |
| καρφίτσες | 3 4 5 8 12pin |
|---|---|
| Λήξη | Πτύχωση ή ύλη συγκολλήσεως |
| Πιστοποιητικό | CE ROHS |
| Υλικό ενθέτων | PA66+GF20% |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500 |
| Επαφές | 3pins, 4pins, 5pins, 8 καρφίτσες, 12pins είναι διαθέσιμος |
|---|---|
| Λειτουργία | Στεγανοποιήστε |
| Πιστοποιητικό | IP67 |
| Μόνωση καλωδίων | PVC |
| Γένος | αρσενικό |
| Εισαγωγή υλικού | pa66+gf20% |
|---|---|
| Τύπος | Σειρά Μ |
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
| Τρόπος επαφών | Γύρισμα |
| Επαφές | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 Σύνδεσμος καρφίτσας |
| Κωδικοποιημένος | ΕΠΕΙΔΉ Γ Δ Χ Τ S Λ Μ Τ Υ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Μορφή | 90 βαθμός/180 βαθμός |
| Σχέδιο συνδετήρων | θηλυκός και αρσενικός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων | 0,34 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 22 24 26 |
| Έξοδος καλωδίων | 3.5 - 5,0 χιλ. |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Εφαρμογή | Δύναμη |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό |
| καρφίτσες | 3 4 5 6 8pin |
| Βαθμός IP | IP67/68 |
| Υλικό πυρήνων | PA66 |
| καρφίτσες | 4pin, 8pin |
|---|---|
| Κώδικας | A / Κώδικας Β |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν/σωστή γωνία |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A για 4/5pin, 2A για 8pin, 1.5A για 12pin |
| Πρότυπα | RG121100 |
| καρφίτσες | 3 4 |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| τύπος | συνδετήρας συνελεύσεων |
| υλικό κοχυλιών | κράματα ψευδάργυρου με το nikelplate |
| υλικό ενθέτων | pa66+gf20% |