| Πινάκια Όχι. | 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | Abdxs |
| AWG καλωδίων | 26AWG -22AWG /Custom |
| Επικοινωνία | AU (χρυσή επιμετάλλωση) |
| Υλικό σύνδεσης | Κουζάνιο, ΤΠΕ ή PVC |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| AWG καλωδίων | 26AWG-22AWG |
| Τύπος | Προσαρμοστής |
|---|---|
| Φύλο | αρσενικό και θηλυκό |
| Αριθμό μοντέλου | M5,M8,M12 |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή χρώμα cOem |
| Κωδικός | Α / Β / Δ / Κ / Λ / Χ / Σ / Τ κωδικός |
| Εφαρμογή | Δύναμη |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 3P, 2P, 6p, 8p |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 3A, 1.5A |
| Εκτίμηση IP | 60V |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ | Η επιτροπή τοποθετεί |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 7A για την καρφίτσα 2 3 6A για την καρφίτσα 4 5 5A για την καρφίτσα 6 7 8 12 3A για την καρφίτσα 14 |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για την καρφίτσα 2 3 4 5 6 125V για την καρφίτσα 7 8 60V για την καρφίτσα 12 14 16 19 24 |
| Σειρά θερμοκρασίας | -20°C~80°C |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M5, M8, M12 |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος/αισθητήρας/ηλεκτρικός εξοπλισμός |
| Ονομασία προϊόντος | M12 στεγανοποιήστε το συνδετήρα καλωδίων |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν/σωστή γωνία/κατ' ευθείαν στη σωστή γωνία/τον τύπο Υ |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
|---|---|
| Καρφίτσες | 4P |
| Αριθμός θέσης | : ΚΑΡΦΙΤΣΑ 2/3/4/5/6/8/12/17 |
| Τοποθετώντας τύπος | Τα PCB τοποθετούν/επιτροπή τοποθετούν/καλώδιο |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5pin, 30V για 8/12/17pin |
| Όνομα προϊόντων | Φορμάροντας καλώδιο M12 8pin |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-10 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 καρφίτσες |