| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Τύπος | ενιαίο βούλωμα διπλά βουλώματα |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Τύπος | Κυκλικός συνδετήρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Γένος | Αρσενικό |
| καρφίτσες | 3 4 5 6 8pin |
| Κωδικοποίηση | A/B/DCode |
| Όνομα | M16 8 συνδετήρας καρφιτσών |
|---|---|
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| καρφίτσες | 4p, 8P, 4pin 8pin |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M16 |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Όνομα προϊόντων | M16 καλώδιο συνδετήρων συνελεύσεων |
| Μάρκα | Rigoal Connector |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 12p, 3P, 8P, 2P, 6P |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Υλικό ενθέτων | PA66+30%GF |
| Αδιάβροχος βαθμός | IP67 |
| Πιστοποίηση | CE ROHs |