| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | 7/8 συνέλευση |
| Εφαρμογή | Ήχος & βίντεο |
| Εκτιμημένη τάση | 300V |
| Βαθμός IP | ip67 |
| Προσανατολισμός | Προσανατολισμός |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Σειρά θερμοκρασίας | -25℃~+85℃ |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων | m12 συνδετήρας αισθητήρων |
| Εκτίμηση IP | IP67, IP68 |
| Μεταφορέας Contat | TPU+GF |
| Λέξεις κλειδιά | συνδετήρας καλωδίων m12 3pin |
| Περιγραφή | M5 φορμάρισε κατ' ευθείαν τον αδιάβροχο συνδετήρα |
|---|---|
| Τύπος | M5 συνδετήρας καλωδίων |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |
| Πέρα-σχηματοποίηση | TPU |
| Επαφή | Χαλκός φωσφόρων |
| Επαφές | 5pins και 2+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | m12 και βαλβίδα σωληνοειδών Γ |
| Λήξη | Βίδα |
| Εκτίμηση IP | IP65 |
| Υλικό επαφών | χαλκός |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Εισαγωγή υλικού | TPU+GF |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Αριθμός Πολωνού | 3/4/5/8/12/17pins |
| Ο βαθμός προστατεύει | IP67/IP68 |
| Αριθμό μοντέλου | 7/8 συνδετήρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Δύναμη, οδηγήσεων, ηλεκτρικός εξοπλισμός |
| Όνομα προϊόντων | Ηλεκτρικός συνδετήρας |
| Overmold | Διαφανές TPU |
| Ένθετο | TPU+GF |
| καρφίτσες | 3pin 4pin 5pin |
|---|---|
| Καρφίτσα | BRASS/GOLD |
| Βαθμός IP | IP67/68 |
| Τύπος | Φορμαρισμένος |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 13A |
| Συνδετήρας προϊόντων | Fus-1 |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| Τύπος | Συνδετήρας UCU |
| Ύφος ζευγαρώματος | Βίδα |
| Καρφίτσες | 3pin 4pin 5pin |
|---|---|
| Καρφίτσα | Ορείχαλκος/χρυσός |
| Βαθμός IP | ip67/68 |
| Τύπος | Φορμαρισμένος |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 13A |