| καρφίτσες | 3pin 4pin 5pin |
|---|---|
| Καρφίτσα | BRASS/GOLD |
| Βαθμός IP | IP67/68 |
| Τύπος | Φορμαρισμένος |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 13A |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | άνδρα-γυναίκας βούλωμα |
| Κώδικας | A/B/D κωδικοποιημένο |
| Υλικό επαφής | Cuzn, TPU |
| Ονομαστική τάση | 30V για 5/6/8 PIN, 60V για 3/4 pin |
| καρφίτσες | 3pin 4pin 5pin |
|---|---|
| Καρφίτσα | BRASS/GOLD |
| Βαθμός IP | IP67/68 |
| Τύπος | Φορμαρισμένος |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 13A |
| Γένος | Θηλυκός |
|---|---|
| Κώδικας | A/B/D κωδικοποίηση |
| Ονομαστική τάση | 30V για 5/6/8 PIN, 60V για 3/4 pin |
| Ονομαστικό ρεύμα | 3/4 PIN: 4A, 5PIN: 3A, 6PIN: 2A, 8PIN: 1.5A |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν/σωστή γωνία |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Κλείδωμα ύλης συγκολλήσεως |
|---|---|
| Καρφίτσα | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Τύπος | ενιαίο βούλωμα διπλά βουλώματα |
| Επαφές | 2,3,4,5,6,7,9pins |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Συνδετήρας Weipu |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως/βίδα |
| Βαθμός προστασίας | IP68 |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Γένος | Θηλυκό |
|---|---|
| Καρφίτσα | 3 / καρφίτσα 4/5/6/8 |
| Κωδικοποίηση | A/B/D κώδικας |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥100 MΩ |
| Αντίσταση επαφών | <10 M=""> |
| Καρφίτσες | 5P |
|---|---|
| Τοποθετώντας τύπος | Τα PCB τοποθετούν/επιτροπή τοποθετούν/καλώδιο |
| Τοποθετώντας χαρακτηριστικό γνώρισμα | Τοποθετήστε στην πρόσοψη/πίσω τοποθετεί/4 τρύπα φλάντζα |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5pin, 30V για 8/12/17pin |
| Κωδικοποίηση | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
| Προσαρμόσιμη | Μπορεί να εφαρμοστεί σε θερμοκρασία περιβάλλοντος -25-85°C |
|---|---|
| Στυλ εγκατάστασης ευθείας εισαγωγής | Στυλ εγκατάστασης ευθείας εισαγωγής |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Καλώδιο σύνδεσης χύτευσης M12 | Αριθμός μοντέλου |
| Ετικέτα | Συνδετήρας ρυμούλκησης (RG) |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |