| Καρφίτσα | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 καρφίτσες |
|---|---|
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 7A για την καρφίτσα 2 3 6A για την καρφίτσα 4 5 5A για την καρφίτσα 6 7 8 12 3A για την καρφίτσα 14 |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για την καρφίτσα 2 3 4 5 6 125V για την καρφίτσα 7 8 60V για την καρφίτσα 12 14 16 19 24 |
| Υλικό της κατοικίας | Diecasting ψευδάργυρου νικέλινο |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 6 8 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | Κωδικοποίηση Α Β Δ |
| Τύπος | Φορμαρισμένος |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.5A;2A;3A;4A |
| Μετρημένη ηλεκτρική τάση | 30V 60V |
| Όνομα προϊόντων | Φορμάροντας καλώδιο M12 5pin |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3,4,5,8,12pins είναι διαθέσιμα |
| Γένος | Θηλυκό |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Καρφίτσα | 3 / καρφίτσα 4/5/6/8 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 60V για τη 3/4/5/6 καρφίτσα, 30V για την καρφίτσα 8 |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥100 MΩ |
| Κατεύθυνση | Κατ' ευθείαν/που ψαρεύεται |
| Κωδικοποίηση | A/B/D/K/L/M/S/T/X |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος | ΦΑΣΑΡΙΑ |
| Καρφίτσες | 3 4 5 6 8 PIN |
| Ονομαστική τάση | 250V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4Α |
| Επαφές | 2,3,4,5,7,9,12pins |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Συνδετήρας SP Weipu |
| Λήξη | Βίδα |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Αριθμό μοντέλου | Συνδετήρας καλωδίων κώδικα M12 17pin Α |
| Τύπος | SCART, που φορμάρεται |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Συνδετήρας προϊόντων | Fus-1 |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Επαφές | 5pins |
| Τύπος | Συνδετήρας UCU |