| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
|---|---|
| Προστασία | Η.Ε-alaibable |
| Βαθμός IP | IP67 |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Μέγεθος | M8 |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| AWG καλωδίων | 26AWG-22AWG |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Rated current | 1.5A-4A |
|---|---|
| Rated voltage | 30V-250V |
| Operating Temperature | -40°C~85°C |
| Degree of protection | IP67/IP68 |
| Connector locking system | Solder/Screw/Pcb/Wire |
| πυρήνας | 3core, 4core, 5core, 8core, 12core, 17core |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Βαθμός προστασίας | IP68 IP67 |
| Πινάκια Όχι. | 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | Abdxs |
| AWG καλωδίων | 26AWG -22AWG /Custom |
| Επικοινωνία | AU (χρυσή επιμετάλλωση) |
| Υλικό σύνδεσης | Κουζάνιο, ΤΠΕ ή PVC |
| Γένος | Γυναίκα, αρσενικό |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Χρυσή επιχρίστωση |
| Ονομαστική τάση | 30V για 5/6/8 PIN, 60V για 3/4 pin |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.5Α/2Α/3Α/4Α |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -25°C ~ +85°C |
| Τύπος | Συνδετήρας αισθητήρων |
|---|---|
| Γένος | Άνδρα-γυναίκας |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| καρφίτσες | 4p |
| Τύπος σύνδεσης | M12 συνδετήρας επιτροπής |
| Τύπος | Συνδετήρας αισθητήρων |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό στο θηλυκό |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Καρφίτσες | 4P |
| Τύπος σύνδεσης | M12 στο δ-υποβρύχιο |