| Καρφίτσα | 3 4 5 8 12 17 πιν |
|---|---|
| Κωδικοποιημένο | A B D X κωδικοποιημένα |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Καλώδιο AWG | 26AWG-22AWG |
| Κωδικοποιημένος | ΕΠΕΙΔΉ Γ Δ Χ Τ S Λ Μ Τ Υ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Μορφή | 90 βαθμός/180 βαθμός |
| Επαφές | 3+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | M12 στο συνδετήρα βαλβίδων σωληνοειδών |
| Λήξη | Βίδα |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Υλικό επαφών | CuSn (χαλκός) |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
|---|---|
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (χρυσή επένδυση) |
| Υλικό συνδετήρα | PVC ή PUR |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Γένος | Γυναικείο / αρσενικό |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Στήριγμα πάνελ |
| Αριθμός καρφίτσες | 3/4/5/8/12/17 PIN |
| Τύπος τοποθέτησης | Τερματισμός συγκόλλησης |
| Μηχανισμός ασφάλισης | Εμπρός/πίσω στερεωμένο |
| Gender | Female Male |
|---|---|
| Product Name | Rigoal Wholesale Customized IP68 M16 2 3 4 5 6 8 9 10 Pin Solar Industrial LEDWaterproof Connector |
| Color | Black Coating |
| Type | TXL |
| Waterproof Rating | IP67/IP68 |
| Serie | M8 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Προσαρμοστής Υ |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Εκτιμημένο ρεύμα σε 40°C | 4A |
| Τύπος | Προσαρμοστής |
|---|---|
| Φύλο | αρσενικό και θηλυκό |
| Αριθμό μοντέλου | M5,M8,M12 |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή χρώμα cOem |
| Κωδικός | Α / Β / Δ / Κ / Λ / Χ / Σ / Τ κωδικός |
| Συνδετήρας που κωδικοποιείται | ΈΝΑ、 Β、 Γ、 Δ、 S、 Τ、 Χ |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων | 3~17PIN |
| Εκτιμημένη τάση | 30V-250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1.5A~4A |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 100 MΩ |