| Τύπος | ΦΑΣΑΡΙΑ |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 Pin |
| Ονομαστική τάση | 250V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4α |
| Τύπος | DIN, M Series |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Επαφές | M12 3 4 5 8 12 17 PIN CONNECTER |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος | M8 2 3 4 5 6 8 σύνδεση ακίδων |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 καρφίτσες |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Θωράκιση | δυσεύρετος |
| Σύζευξη | Σύζευξη με σπείρωμα |
|---|---|
| Λήξη | Κόλλα μετάλλων |
| Υλικό της Shell | Κράμα ψευδάργυρου με το nikelplate |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500 φορές |
| Εισαγωγή υλικού | PA66+%30GF |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος | ΦΑΣΑΡΙΑ |
| Καρφίτσες | 3 4 5 6 8 PIN |
| Ονομαστική τάση | 250V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4α |
| Σχέδιο συνδετήρων | θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3.5 - 5,0 χιλ. |
| Επαφές | 5pins και 2+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | m12 και βαλβίδα σωληνοειδών Γ |
| Λήξη | Βίδα |
| Εκτίμηση IP | IP65 |
| Υλικό επαφών | χαλκός |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
| Τύπος | M5/M8/M9/M12/M16 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1.5A για 12 17 pin/2A για 4 5 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 17 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 |
| Εφαρμογή | Αεροπορία/αισθητήρας/ηλεκτρικός εξοπλισμός/βιομηχανικά κ.λπ…, αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φορμαρισμένος M12 συνδετήρας καλωδίων |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| υλικό ενθέτων | pa66+gf20% |
| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | 3 4 5 6 8 12 17 πιν σύνδεσμος |
| Ονομαστική Τάση | 250V |