| Αριθμό μοντέλου | M23 συνδετήρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | δύναμη, αισθητήρας, αυτοκίνητοι, ethernet, αυτοκίνητο κ.λπ. |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα |
| Έξοδος καλωδίων | 610mm |
| Όνομα προϊόντων | Θηλυκό BAcoding M8 στο θηλυκό αδιάβροχο καλώδιο |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3,4,5,6 καρφίτσες είναι διαθέσιμες |
| Γένος | θηλυκό |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Σύζευξη | περασμένη κλωστή σύζευξη |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500times |
| Υλικό ενθέτων | PA66+%30GF |
| Σειρά Teperature | -25℃-+85℃ |
| Όνομα προϊόντων | M8 θηλυκό κωδικοποίησης Α στο θηλυκό αδιάβροχο καλώδιο |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3,4,5,6 καρφίτσες είναι διαθέσιμες |
| Γένος | Θηλυκό |
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | Σύνδεσμος 3 4 5 8 12 17 ακίδων |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| Τύπος | Προσαρμοστής, τυποποιημένος/εγκαταστάτης πίνακα/συναρμολόγηση |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ήχος & βίντεο |
| Φύλο | Θηλυκό/αρσενικό |
| Όνομα Προϊόντος | υδατοασφαλής σύνδεσμος rj45 |
| γάτα | CAT5e/CAT6a |
| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pin |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated Current | 4A |
| Σύζευξη | περασμένη κλωστή σύζευξη |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό της Shell | Κράμα ψευδάργυρου με το nikelplate |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500times |
| Υλικό ενθέτων | PA66+%30GF |
| Σύζευξη | περασμένη κλωστή σύζευξη |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό της Shell | Κράμα ψευδάργυρου με το nikelplate |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500times |
| Υλικό ενθέτων | PA66+%30GF |
| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pin Connector |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated current | 4A |