| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| Τύπος | ΦΑΣΑΡΙΑ |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 Pin |
| Ονομαστική τάση | 250V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4α |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
|---|---|
| Αρίθμηση καρφίτσες | 3 4 5 6 8 |
| Υλικό συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Θωράκιση | δυσεύρετος |
| Μέθοδος επαφών | Βίδα |
| Επαφές | 3+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | M12 φορμάροντας στο σωληνοειδές το συνδετήρα βαλβίδων Β |
| Λήξη | Βίδα |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Υλικό επαφών | CuSn (χαλκός) |
| Αριθμό μοντέλου | M19 2 συνδετήρας καρφιτσών 3 4 5 |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρη επίστρωση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 20A |
| Τύπος | Λ |
| Εισαγωγή υλικού | pa66+gf20% |
|---|---|
| Τύπος | Σειρά Μ |
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
| Τρόπος επαφών | Γύρισμα |
| Επαφές | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 Σύνδεσμος καρφίτσας |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Type | TXL |
|---|---|
| Connector locking system | Screw |
| Rated Current | 20A |
| Product Category | LED Waterproof Connector |
| Color | Black Coating |
| Υλικό της Shell | Χαλκός/ψευδάργυρος |
|---|---|
| Υλικό πυρήνων | PA66 |
| Υλικό Overmold | PVC/TPU |
| Τελικό υλικό | χαλκός φωσφόρων |
| Θερμοκρασία | -20℃~+80℃ |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
|---|---|
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Αντοχή ζευγαρώματος | ≥500 |