| Επαφές του αριθμού | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 19 24Pins |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Μετρητής καλωδίων | μέγιστα 0,75 mm2 (μέγιστο AWG 20) |
| Εκτιμημένη τάση (Β) | 60 Β (32V) |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Κανονικό Temperatur | -10℃~+80℃ |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Βούλωμα καλωδίων |
| Μόνωση resistan | ≥100MΩ |
| Πρότυπα | IEC 130-9 |
| Αντίσταση επαφών | ≤5mΩ |
| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | 3 4 5 6 8 12 17 πιν σύνδεσμος |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| Αριθμό μοντέλου | M8 η επιτροπή PCB συνελεύσεων τοποθετεί το συνδετήρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Όνομα προϊόντων | M8 Α που κωδικοποιεί την καρφίτσα 3 4 5 6 8 τον αρσενικό συνδετήρα συνελεύσεων |
| Επαφές | 3,4pins είναι διαθέσιμα |
| Προστατευτικό κάλυμμα | Η.Ε-alaibable |
| Τύπος | Συνδετήρας Circualr M16 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Το Shen, Κίνα |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Μηχανική λειτουργία | > 500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Ανώτερη θερμοκρασία | + 85 °C |
| Όνομα | M16 8 συνδετήρας καρφιτσών |
|---|---|
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| καρφίτσες | 4p, 8P, 4pin 8pin |
| Καρφίτσα | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 καρφίτσες |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ | Συνέλευση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 7A για την καρφίτσα 2 3 6A για την καρφίτσα 4 5 5A για την καρφίτσα 6 7 8 12 3A για την καρφίτσα 14 |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για την καρφίτσα 2 3 4 5 6 125V για την καρφίτσα 7 8 60V για την καρφίτσα 12 14 16 19 24 |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pin |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated Current | 4A |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M16, τετραγωνική επιτροπή M16 τοποθετήστε το συνδετήρα |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αυτοκίνητος |
| Υλικό ενθέτων | PA66+GF20% |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/CE/ROHS/IP68 |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/καλώδιο |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |