| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Τύπος | M16 αδιάβροχος συνδετήρας των οδηγήσεων |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Πολωνοί | 8pins |
| Ύφος ζευγαρώματος | Γρήγορα συνδέστε |
| Προστατεύστε το επίπεδο | IP67 |
| Προσανατολισμός | Προσανατολισμός |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Αριθμό μοντέλου | M16 σειρά |
| Τύπος | ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗΣ, M16 |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος | DIN, M Series |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Επαφές | M8 3 4 5 6 8 PIN CONNECTER |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | 4pin αρσενικός συνδετήρας δύναμης |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | καρφίτσα 8 |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Αριθμό μοντέλου | M12 η επιτροπή τοποθετεί |
| Λειτουργία Temperatur | -40℃~85 ℃ |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Τύπος | M16 αδιάβροχος συνδετήρας των οδηγήσεων |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Πολωνοί | 8pins |
| Ύφος ζευγαρώματος | Γρήγορα συνδέστε |
| Προστατεύστε το επίπεδο | IP67 |
| Επαφές | 8pins |
|---|---|
| Τύπος | η τετραγωνική επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
| Γένος | Θηλυκό |
| Εκτιμημένη τάση | 60 Β |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |