| Τύπος | Φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Γένος | feale στο θηλυκό |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Καρφίτσες | 4P |
| Τύπος σύνδεσης | M12 στο δ-υποβρύχιο |
| Επαφές | 8pins |
|---|---|
| Τύπος | Θηλυκό |
| Λήξη | Βίδα |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Rated Current | 1A-6A |
|---|---|
| Type | ADAPTER |
| Contact Resistance | ≤5mΩ |
| Mechanical Operation | >500 Mating Cycles |
| Gender | Female/Male |
| Όνομα προϊόντων | Φορμαρισμένο M16 καλώδιο M5 M8 M12 |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Τρόπος επαφών | βίδα |
| υλικό ενθέτων | pa66+gf20% |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Όνομα προϊόντων | Φορμαρισμένο M12 καλώδιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |
| Υλικό της Shell | Μέταλλο/πλαστικό |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5/6pin, 30V για 8/12/17pin |
| Τύπος συνδετήρων | ΣΕ M12/ΤΟ Δ-ΥΠΟΒΡΎΧΙΟ/RJ45 ETHERNET/USB/ΤΟ ΜΊΝΙ DIN/M8/GX12 |
| Εφαρμογή | Μικροσκοπικοί αισθητήρες/βιομηχανική κάμερα/ηλεκτρικό ποδήλατο |
| Κώδικας | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
| Rated Current | 20A |
|---|---|
| Gender | Female Male |
| Rated Voltage | 250V AC |
| Product Name | Rigoal Wholesale Customized IP68 M16 2 3 4 5 6 8 9 10 Pin Solar Industrial LEDWaterproof Connector |
| Waterproof Rating | IP67/IP68 |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| λέξεις κλειδιά | Αδιάβροχος συνδετήρας |
|---|---|
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -30°C~+105°C |
| Περιγραφή | Δ-ΥΠΟ- hd-ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ 8pin/9pin/15pin |
| Όνομα προϊόντων | Δ-ΥΠΟ- HD-ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ |
| Όνομα προϊόντων | M8 θηλυκό κωδικοποίησης R/A Α στο θηλυκό αδιάβροχο καλώδιο |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3,4,5,6 καρφίτσες είναι διαθέσιμες |
| Γένος | Θηλυκό |
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |