| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M16 συνέλευση |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Καρφίτσες | 8pin |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 3 - 10 Α |
| Τύπος σύνδεσης | DIN, M Series |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Καρφίτσες επικοινωνίας | 3 4 5 6 8 12 17 PIN |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Τύπος | DIN, M Series |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12 17 PIN |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Πτυχίο IP | IP67/IP68 |
| Υλικό της Shell | Χαλκός/ψευδάργυρος |
|---|---|
| Υλικό πυρήνων | PA66 |
| Υλικό Overmold | PVC/TPU |
| Τελικό υλικό | χαλκός φωσφόρων |
| Θερμοκρασία | -20℃~+80℃ |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M16 |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Όνομα προϊόντων | M16 καλώδιο συνδετήρων συνελεύσεων |
| Μάρκα | Rigoal Connector |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Καρφίτσα | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 καρφίτσες |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Κλείδωμα ύλης συγκολλήσεως |
| Resiatance επαφών | ≤5mΩ |
| Έξοδος | Κατάλληλο καλώδιο OD 48mm |
| Τύπος | DIN, σύνδεση M12 |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Επαφές | 3 4 5 6 7 8 12 14 16 17 19 24 Pin |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Αριθμό μοντέλου | M23 συνδετήρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | δύναμη, αισθητήρας, αυτοκίνητοι, ethernet, αυτοκίνητο κ.λπ. |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα |
| Έξοδος καλωδίων | 610mm |