| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | 3 4 5 6 8 12 17 πιν σύνδεσμος |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pin |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated Current | 4A |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος | DIN, M Series |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Επαφές | M8 3 4 5 6 8 PIN CONNECTER |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Σχέδιο συνδετήρων | m8 θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3.5 - 5,0 χιλ. |
| Θέση προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Εισαγάγετε υλικό | TPU+GF |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Αριθμός Πολωνού | 4pins |
| Ο βαθμός προστατεύει | IP67/IP68 |
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
|---|---|
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Τρόπος επαφών | Γρήγορα κλειδαριά/κλειδαριά βιδών |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα/solder/PCB/wire |
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |
| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | Σύνδεσμος 3 4 5 8 12 17 ακίδων |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| Συνδετήρας | 7/8» συνδετήρας |
|---|---|
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 16 |
| Τύπος | Συνέλευση |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Επαφές | 3+PE |
| Γένος συνδετήρων | αρσενικός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3.5 - 5,0 χιλ. |
| Επαφές | 5pins και 3+PE 2+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | m12 και βαλβίδα σωληνοειδών Β |
| Λήξη | Βίδα |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Υλικό επαφών | CuSn (χαλκός) |