| Βαθμός IP | IP68 |
|---|---|
| Χρώμα | χρυσός |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | 20 - 40℃~+80℃ |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 3P, 8P |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 100M Ω |
| Type1 | USB Cable |
|---|---|
| USB Type | Standard |
| Certificate | CE, ROHs, ISO9001 |
| Withstanding voltage(AC.V)1minu | 1000V |
| Color | Customizable |
| Use | COMPUTER |
|---|---|
| Type1 | USB Cable |
| Keywords | Usb 2.0 3.0 Connector |
| USB Type | Standard |
| Rated current | 1.5A |
| Τόπος καταγωγής | guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Αδιάβροχος συνδετήρας USB, γενικός |
| Εφαρμογή | Ήχος & βίντεο |
| Αγωγός | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Υλικό | PVC, PVC |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC/DC 5-230V |
|---|---|
| Τρέχουσα εκτίμηση | μέγιστο 2.5A |
| Εκτιμήσεις IP | IP67 απόδειξη νερού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | m8 4pin που θηλυκά ip67 στεγανοποιούν την επιτροπή τοποθετούν το συνδετήρα 1.Our ύλης συγκολλήσεως π |
| Χρόνος παράδοσης | 14 |
| Περιγραφή | M5 φορμάρισε κατ' ευθείαν τον αδιάβροχο συνδετήρα |
|---|---|
| Τύπος | M5 συνδετήρας καλωδίων |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |
| Πέρα-σχηματοποίηση | TPU |
| Επαφή | Χαλκός φωσφόρων |
| Αριθμό μοντέλου | M23 συνδετήρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | δύναμη, αισθητήρας, αυτοκίνητοι, ethernet, αυτοκίνητο κ.λπ. |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα |
| Έξοδος καλωδίων | 610mm |
| Όνομα προϊόντων | IP67 αδιάβροχος συνδετήρας καλωδίου τροφοδοσίας τύπων m12 πλαστικός Τ |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Προσανατολισμός | Προσανατολισμός |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Αριθμό μοντέλου | M23 συνδετήρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | δύναμη, αισθητήρας, αυτοκίνητοι, ethernet, αυτοκίνητο κ.λπ. |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα |
| Έξοδος καλωδίων | 610mm |