| καρφίτσες | 8pin |
|---|---|
| αριθμός επαφών | 2 - καρφίτσα 24 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 3 - 10 Α |
| Μήκος καλωδίων | Με βάση το αίτημα του πελάτη |
| Σύζευξη | περασμένη κλωστή σύζευξη |
| Τύπος | Φορμαρισμένος |
|---|---|
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |
| πυρήνας | 8P8C |
| Γένος | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Χρώμα | Μαύρος Μπορέστε να είστε συνήθεια |
| Τύπος συνδετήρων | Φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό στο θηλυκό |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Πολωνοί | 4p |
| συνδέστε τον τύπο | m12 στο δ-υποβρύχιο |
| Όνομα προϊόντων | Φορμαρισμένο M12 καλώδιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |
| Καρφίτσα | 3 4 5 8 12 17 πιν |
|---|---|
| Κωδικοποιημένο | A B D X κωδικοποιημένα |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Καλώδιο AWG | 26AWG-22AWG |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| Πυρήνες | 3 4 5 8 12 17 πυρήνες |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για 3 4 5 17 pin |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για 3 4 17 pin |
| καρφίτσες | 3 4 5 8 12pin |
|---|---|
| Λήξη | Πτύχωση ή ύλη συγκολλήσεως |
| Πιστοποιητικό | CE ROHS |
| Υλικό ενθέτων | PA66+GF20% |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500 |
| καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποιημένο | A B D X κωδικοποιημένα |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Σχήμα | Γωνία / Ευθεία |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4Α |
| Κωδικοποιημένος | ΕΠΕΙΔΉ Γ Δ Χ Τ S Λ Μ Τ Υ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Μορφή | 90 βαθμός/180 βαθμός |
| Εφαρμογή | Ήχος & βίντεο |
|---|---|
| Καρφίτσες | 4p, 8P |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 1.0A |
| Πιστοποιητικό | CE, ROHs, ISO9001 |