| IP Rating | IP65/IP67 |
|---|---|
| Rated current | 1.5A |
| Current Voltage | 30V |
| Withstanding voltage(AC.V)1minu | 1000V |
| Connector | USB 2.0 Connector, USB 3.0 Connector |
| Certificate | CE, ROHs, ISO9001 |
|---|---|
| Use | COMPUTER |
| Material | PVC |
| Rated current | 1.5A |
| Type1 | USB Cable |
| Καρφίτσες | 4p, 8P |
|---|---|
| Υλικό | PVC |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Συνδεδεμένη μέθοδος | βίδα που συνδέεται |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 1.0A |
| Τόπος καταγωγής | guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | RIGOAL |
| Αριθμό μοντέλου | USB 3,0 |
| Τύπος | Ο ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗΣ, στεγανοποιεί |
| Εφαρμογή | Ήχος & βίντεο |
| Προδιαγραφή καλωδίων | 0.15m㎡~0.2m㎡/26-24 AWG |
|---|---|
| Σειρά διαμέτρων | Φ5.5mm~Φ7mm |
| Διάμετρος και αριθμός επαφών | 4 ή 9 |
| Εκτιμημένο τρέχον (α) | 1.5A |
| Εκτίμηση ευφλέκτου | UL94-V0 |
| Τύπος | Προσαρμοστής |
|---|---|
| Φύλο | αρσενικό και θηλυκό |
| Αριθμό μοντέλου | M5,M8,M12 |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή χρώμα cOem |
| Κωδικός | Α / Β / Δ / Κ / Λ / Χ / Σ / Τ κωδικός |
| Type2 | Waterproof Connector |
|---|---|
| Certificate | CE, ROHs, ISO9001 |
| Type1 | USB Cable |
| Connector | USB 2.0 Connector, USB 3.0 Connector |
| USB Type | Standard |
| IP Rating | IP65/IP67 |
|---|---|
| Type1 | USB Cable |
| Connector Type | Female Male Terminals Connector |
| USB Type | Standard |
| Color | Customizable |
| Θέση προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Εισαγάγετε υλικό | TPU+GF |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Αριθμός Πολωνού | 4pins |
| Ο βαθμός προστατεύει | IP67/IP68 |
| Όνομα προϊόντων | Θηλυκό BAcoding M8 στο θηλυκό αδιάβροχο καλώδιο |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3,4,5,6 καρφίτσες είναι διαθέσιμες |
| Γένος | θηλυκό |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |