| εφαρμογή | Αυτοκίνητο |
|---|---|
| Καρφίτσες | 4p, 5P, 7P, 3P, 8P, 2P, 6P |
| Υλικό επαφών | Χρυσός ορείχαλκου που καλύπτεται |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Επαφή | 3 4 5 8 12 17 επαφές |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Μήκος καλωδίων | σύμφωνα με την απαίτηση πελατών |
| Περιορισμός του temperatu | “- 25℃ - +85℃ |
|---|---|
| Σφράγιση | NBR |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 3P, 8P |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Υλικό | αλουμίνιο die-cast |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
|---|---|
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως/PCB/καλώδιο |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως/PCB/καλώδιο |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal |
| Φύλο | Male&Female |
| Application | Network / Audio & Video / Automotive |
| Type | ADAPTER |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό του συνδετήρα | PUR, TPU Ή PVC |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| καρφίτσες | 3pin 4pin 5pin |
|---|---|
| Καρφίτσα | BRASS/GOLD |
| Βαθμός IP | IP67/68 |
| Τύπος | Φορμαρισμένος |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 13A |
| Σειρά θερμοκρασίας | 20℃~+80℃ |
|---|---|
| Υλικό ενθέτων | PA66 |
| Υλικό επαφών | Επαφή χρυσής επένδυσης επαφών χαλκού |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A/2A/1.5A |
| Διάμετρος καλωδίων | ≤4mm~≤8.0mm |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
| Τύπος | M5/M8/M9/M12/M16 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1.5A για 12 17 pin/2A για 4 5 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 17 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 |