| Τύπος | RJ45, Τυλιγμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ethernet |
| Φύλο | Άντρας |
| Όνομα Προϊόντος | Φορμαρισμένος M12 συνδετήρας |
| Κωδικοποίηση | X |
| Τύπος | Φορμαρισμένο καλώδιο |
|---|---|
| Μήκος καλωδίων | Συνήθως 20cm 30cm |
| Υλικό καλωδίων | PVC ή PUR |
| Χρώμα | Μαύρος Μπορέστε να είστε συνήθεια |
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |
| καρφίτσες | 3pin 4pin 5pin |
|---|---|
| Καρφίτσα | BRASS/GOLD |
| Βαθμός IP | IP67/68 |
| Τύπος | Φορμαρισμένος |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 13A |