| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
|---|---|
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Υλικό του συνδετήρα | CuZn, TPU ή PVC |
| AWG καλωδίων | 26AWG-22AWG |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A/2A/4A |
| καρφίτσα | 2pin 3pin |
|---|---|
| Μέγεθος | Α, Β, Γ |
| Τύπος | Βούλωμα, βάση Φορμαρισμένο καλώδιο |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| καρφίτσες | 4pin, 8pin |
|---|---|
| Κώδικας | A / Κώδικας Β |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν/σωστή γωνία |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A για 4/5pin, 2A για 8pin, 1.5A για 12pin |
| Πρότυπα | RG121100 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Τύπος | 2 + PE 3 + PE |
| Κωδικοποίηση | Επειδή κώδικας Γ |
| Τύπος | 2PE 3PE |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | Επειδή μέγεθος Γ |
| Σειρά | Βάση βούλωμα φορμαρισμένο καλώδιο |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -30°C~120°C |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | ΒΙΔΑ |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα (12pin είναι τύπος ύλης συγκολλήσεως) |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
|---|---|
| Προστασία | Η.Ε-alaibable |
| Βαθμός IP | IP67 |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Μέγεθος | M8 |
| καρφίτσες | 4pin, 8pin |
|---|---|
| Κώδικας | A / Κώδικας Β |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν/σωστή γωνία |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A για 4/5pin, 2A για 8pin, 1.5A για 12pin |
| Πρότυπα | RG121100 |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Γένος | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Υλικό του συνδετήρα | CuZn, TPU ή PVC |