| Γένος | Γυναίκα, αρσενικό |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Χρυσή επιχρίστωση |
| Ονομαστική τάση | 30V για 5/6/8 PIN, 60V για 3/4 pin |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.5Α/2Α/3Α/4Α |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -25°C ~ +85°C |
| Καρφίτσα αριθμού | 3pin/4pin/5pin/8pin/12pin/17pin |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | A/B/C/D/X/T/S/L/K/M/Y κωδικοποιημένος |
| Τύπος | Φορμαρισμένη/η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/ΚΑΠ |
| Υλικό καλωδίων | PVC/PUR ή συνήθεια |
| Τρόπος επαφών | Βίδα/πλεξίδα Solder/PCB/With |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα (12pin είναι τύπος ύλης συγκολλήσεως) |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Τύπος | Ύλη συγκολλήσεως/PCB/καλώδιο |
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ Χ |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Γένος | Θηλυκό και αρσενικό |
| Τύπος | Μέταλλο Πλαστικό |
| Είδος | Βίδα Ύλη συγκολλήσεως PCB Με το καλώδιο |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Τύπος | Με τον τύπο καλωδίων |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 6 8 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | Κωδικοποίηση Α Β Δ |
| Τύπος | Φορμαρισμένος |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.5A;2A;3A;4A |
| Μετρημένη ηλεκτρική τάση | 30V 60V |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
|---|---|
| Πρότυπα | CAT5e/CAT6a |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρα | Βίδα/Solder/PCB/Wire |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |
| Καρφίτσα | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 καρφίτσες |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ | Συνέλευση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 7A για την καρφίτσα 2 3 6A για την καρφίτσα 4 5 5A για την καρφίτσα 6 7 8 12 3A για την καρφίτσα 14 |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για την καρφίτσα 2 3 4 5 6 125V για την καρφίτσα 7 8 60V για την καρφίτσα 12 14 16 19 24 |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Γένος | αρσενικό και θηλυκό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |