| Τύπος | Προσαρμογέας |
|---|---|
| Γένος | Γυναικείο/αρσενικό |
| Αριθμός πυρήνων | 3/4/5/8/12/17 PIN |
| Τύπος τοποθέτησης | Τερματισμός συγκόλλησης/PCB |
| Τρόπος κλειδώματος | Εμπρός/πίσω στερεωμένο |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/καλώδιο |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Withstanding voltage(AC.V)1minu | 1000V |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Current Voltage | 30V |
| Connector | USB 2.0 Connector, USB 3.0 Connector |
| USB Type | Standard |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67/IP68 |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Τύπος | Καλώδιο/ύλη συγκολλήσεως/PCB |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12p/2A για 8p/4A για 3 4 5 17p |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12p/60V για 5p/250V για 3 4 17p |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Τύπος | Καλώδιο/ύλη συγκολλήσεως/PCB |
| Σειρά | Η επιτροπή τοποθετεί |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| πυρήνας | 8P8C |
| Τύπος | Κατ' ευθείαν 90degree |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -30°C~105°C |
| Τρέχων | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
|---|---|
| Τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Τρέχων | 4A |
|---|---|
| Τάση | 250V |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| καρφίτσα | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Κώδικας | Ένα Β Δ Xcoded |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Αντίσταση επαφών | ≤10mΩ |
| καρφίτσα | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Κώδικας | Ένα Β Δ Xcoded |