| Συνδετήρας προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 5A |
| Επαφές | 4pins |
| Διάμετρος επαφών | Φ1x4 |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Υλικό ενθέτων | ΜΑΔ, ανώτατη θερμοκρασία 260℃ |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500 |
| Πιστοποιητικό | CE ROHS ISO9001 |
| Τύπος | Φορμαρισμένο καλώδιο |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό στο αρσενικό |
| πυρήνας | 8pin 8core |
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |
| Μήκος καλωδίων | Συνήθως 20cm 30cm Σύμφωνα με την απαίτηση πελατών |
| Υλικό της Shell | Μέταλλο/πλαστικό |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5/6pin, 30V για 8/12/17pin |
| Τύπος συνδετήρων | ΣΕ M12/ΤΟ Δ-ΥΠΟΒΡΎΧΙΟ/RJ45 ETHERNET/USB/ΤΟ ΜΊΝΙ DIN/M8/GX12 |
| Εφαρμογή 1 | Μικροσκοπικοί αισθητήρες/βιομηχανική κάμερα/ηλεκτρικό ποδήλατο |
| Κώδικας | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
| καρφίτσα | 8P8C |
|---|---|
| Τύπος | Φορμαρισμένο καλώδιο |
| Χρώμα | Μαύρος Μπορέστε να είστε συνήθεια |
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |
| Μήκος καλωδίων | 20cm 30cm συνήθεια |
| Τύπος | Φορμαρισμένο καλώδιο |
|---|---|
| πυρήνας | 8P8C |
| Γένος | Αρσενικό στο αρσενικό |
| Μήκος καλωδίων | Συνήθως 20cm 30cm Σύμφωνα με την απαίτηση πελατών |
| Υλικό καλωδίων | PUR ή PVC |
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
|---|---|
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/καλώδιο |
| Μορφή | Κατ' ευθείαν/γωνία |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| Πολωνός | 3 4 5 8 12 17 πόλοι |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/φορμαρισμένο καλώδιο |
| Μορφή | Κατ' ευθείαν/γωνία |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| Θέση | θέση 3 4 5 8 12 17 |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/φορμαρισμένο καλώδιο |
| Μορφή | Κατ' ευθείαν/αγκώνας |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A/2A/4A |
| Use | COMPUTER |
|---|---|
| Material | PVC |
| Color | Customizable |
| Type2 | Waterproof Connector |
| Rated current | 1.5A |