| πυρήνας | 3core, 4core, 5core, 8core, 12core, 17core |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Βαθμός προστασίας | IP68 IP67 |
| Γένος | Αρσενικό ή θηλυκό |
|---|---|
| Επαφή | 3 4 5 8 12 17 επαφές |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Είδος | Κατ' ευθείαν Γωνία |
| Τύπος | ελεύθερο τέλος διπλά βουλώματα |
| Θέσεις | 3 4 5 8 12 17 θέσεις |
|---|---|
| Κώδικας | ΕΠΕΙΔΉ ΚΏΔΙΚΑΣ Γ Δ S Τ Χ |
| Γένος | Αρσενικό Θηλυκό |
| Τρέχων | 4A |
| Τάση | 250V |
| Γένος | Γυναικείο / αρσενικό |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Στήριγμα πάνελ |
| Αριθμός καρφίτσες | 3/4/5/8/12/17 PIN |
| Τύπος τοποθέτησης | Τερματισμός συγκόλλησης |
| Μηχανισμός ασφάλισης | Εμπρός/πίσω στερεωμένο |
| Επαφές | 3 4 5 8 12 17 επαφές |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Είδος | Βίδα Ύλη συγκολλήσεως PCB Με το καλώδιο |
| Γένος | αρσενικό και θηλυκό |
| Τύπος | Μπροστινή κλειδαριά Οπίσθια κλειδαριά |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
|---|---|
| Θέσεις | 3 4 5 8 12 17 θέσεις |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40°C-125°C |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Λήξη | Λήξη ύλης συγκολλήσεως |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Αντίσταση επαφών | ≤3mΩ |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Αντίσταση επαφών | ≤10mΩ |
| Καρφίτσα | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Πυρήνας | 8P8C |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP68 IP67 |
| Πρότυπα | Cat5e Cat6a |
| Σειρά | Η επιτροπή τοποθετεί |
| Γένος | Θηλυκό |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Κλείδωμα βιδών (12pin είναι τύπος ύλης συγκολλήσεως) |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |