| Επαφές | 3 Πολωνοί |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Weipu 17 συνδετήρας |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Τύπος | Ύλη συγκολλήσεως/PCB/καλώδιο |
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ Χ |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | GX |
| Εφαρμογή | Ήχος & βίντεο |
| καρφίτσα | καρφίτσα 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 |
| Εκτιμημένο ρεύμα (Α) | 5/7/10/12/15/20 |
| Επαφές | 3 4 5 8 12 17 επαφές |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Είδος | Βίδα Ύλη συγκολλήσεως PCB Με το καλώδιο |
| Γένος | αρσενικό και θηλυκό |
| Τύπος | Μπροστινή κλειδαριά Οπίσθια κλειδαριά |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
|---|---|
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως/PCB/καλώδιο |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40°C-125°C |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Λήξη | Λήξη ύλης συγκολλήσεως |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Αντίσταση επαφών | ≤3mΩ |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Αριθμό μοντέλου | M8 η επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
| Τύπος | ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗΣ, ύλη συγκολλήσεως |
| Εφαρμογή | Δύναμη |
| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pin |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated Current | 4A |
| Σχέδιο συνδετήρων | M12 θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | PCB |
| Ανώτερη θερμοκρασία ορίου | 85 °C |
| Χαμηλότερη θερμοκρασία ορίου | -40 °C |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Κωδικοποίηση | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας | -25°C ~ + 85°C |
| Εκτιμημένη τάση | DC60V AC50V |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος, χρυσός που καλύπτεται |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >100 φορές |