| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | Η επιτροπή τοποθετεί |
| Επαφές | καρφίτσα 3 4 5 6 8 12 17 |
| Γένος | Αρσενικό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 12p, 8P |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-112 |
| Επαφές συνδετήρων | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Τύπος σύνδεσης | Η επιτροπή τοποθετεί/ο τύπος καλωδίων |
| Αριθμό μοντέλου | 7/8 επιτροπή που τοποθετεί τον αδιάβροχο συνδετήρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Δύναμη, αυτοκίνητη |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Μέθοδος λήξης | Βίδα |
| Εκτίμηση IP | IP67/IP68 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως/PCB/καλώδιο |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Γένος | Γυναικείο / αρσενικό |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Στήριγμα πάνελ |
| Αριθμός καρφίτσες | 3/4/5/8/12/17 PIN |
| Τύπος τοποθέτησης | Τερματισμός συγκόλλησης |
| Μηχανισμός ασφάλισης | Εμπρός/πίσω στερεωμένο |
| Κωδικοποίηση | A B D X κωδικοποίηση |
|---|---|
| M12 Pin | 3 4 5 8 12 17 πιν |
| Τύπος | Συγκόλληση/Pcb/Με σύρμα |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Θέση προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Εισαγάγετε υλικό | TPU+GF |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Αριθμός Πολωνού | 4pins |
| Ο βαθμός προστατεύει | IP67/IP68 |
| Επαφές | 2 καρφίτσες |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Λήξη | Βίδα |
| Τύπος συνδετήρων | Η επιτροπή τοποθετεί |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Τόπος καταγωγής | guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Αδιάβροχος συνδετήρας USB, γενικός |
| Εφαρμογή | Ήχος & βίντεο |
| Αγωγός | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Υλικό | PVC, PVC |
| M12 Pin | 3 4 5 8 12 17 πιν |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | A B D X κωδικοποίηση |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρα | Συγκόλληση/Pcb/Σύρμα |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (επιχρυσωμένο) |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn, TPU |