| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal |
| Αριθμό μοντέλου | USB3.0 |
| Τύπος | USB |
| Εφαρμογή | Ακουστικός & βίντεο/στοιχεία/αυτοκίνητος |
| M12 Pin | 3 4 5 8 12 17 πιν |
|---|---|
| Διεπαφή | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ Χ |
| Τύπος | Πίσω/μπροστινό κλείδωμα |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (επιχρυσωμένο) |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | RG2112 τελικός ηλεκτρικός συνδετήρας αισθητήρων |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25℃~85 ℃ |
| Υλικό επαφών | Επένδυση χαλκού ορείχαλκου |
| Τύπος | Προσαρμογέας |
|---|---|
| Γένος | Γυναικείο/αρσενικό |
| Αριθμός πυρήνων | 3/4/5/8/12/17 PIN |
| Τύπος τοποθέτησης | Τερματισμός συγκόλλησης/PCB |
| Τρόπος κλειδώματος | Εμπρός/πίσω στερεωμένο |
| Επαφές | 5 καρφίτσες |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Συνδετήρας συνελεύσεων |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Βαθμός προστασίας | IP68 |
| Υλικό της Shell | Υλικό Shcoll |
| Επαφές | 2pins |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Λήξη | Βίδα |
| Τύπος συνδετήρων | sp21 συνδετήρας συνελεύσεων |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Συνδετήρας προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Επαφές | 2pins |
| Τύπος | συνέλευση στην επιτροπή |
| Ύφος ζευγαρώματος | Βίδα |
| Συνδετήρας προϊόντων | Fus-1 |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Επαφές | 7pins |
| Τύπος | Συνδετήρας UCU |
| Πολωνοί | 2pin 3pin 4pin 5pin 6pin 7pin 8pin 9pin |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 3A, 5A, 13A |
| τάση ποσοστού | 250V |
| Εκτίμηση IP | IP68 |
| Σειρά Tempereture | -25°C~+85°C |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M12 |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική αυτοματοποίηση, αυτοματοποίηση |
| σειρά | M12 |
| Υλικό της επαφής | CuZn (ορείχαλκος) |