| Όνομα προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Επαφές | 7pins |
| Τύπος συνδετήρων | UCU FUS-1 |
| Εκτιμημένη τάση | 250V-600V |
|---|---|
| Αριθ. Από το contac | 4pin- 19pin |
| Υλικό ενθέτων | PA66+GF30% |
| Χρώμα | Ασήμι |
| ελάτε σε επαφή με το σώμα | υιοθετήστε τον αρίστης ποιότητας χαλκό |
| Συνδετήρας προϊόντων | Fus-1 |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Επαφές | 2pins |
| Τύπος | Συνδετήρας UCU |
| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | μέτωπο - η επιτροπή τοποθετεί |
| Πολωνοί | 8P |
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Σχέδιο συνδετήρων | m8 αρσενικός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Επαφές | 4pins |
| Gender | Male Female |
|---|---|
| Product Name | Rigoal M23 connector male and female 19 pin 623T flange type panel IP67 waterproof assembly panel mount connector |
| Coupling Nut/screw | Brass With Nickel Plated |
| Certificate | CE/ROHS/IP67/REACH/IP68 |
| Connector Contacts | Brass With Gold Plated |
| Επαφές | 2,3,4,5,6,7,9pins |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Συνδετήρας Weipu |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως/βίδα |
| Βαθμός προστασίας | IP68 |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Εφαρμογή | Αυτοματοποίηση εργοστασίων και έλεγχος διεργασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | M8 η επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
| Λήξη | Συγκόλληση |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος, νικέλινος, CNC |
| Αριθμός επαφών | 8Pins |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα |
| Γένος | Αρσενικό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A 3A 5A 6A 7A |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| αριθμός επαφών | 8pins |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα |
| Γένος | Αρσενικό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A 3A 5A 6A 7A |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |